شیر گران شد

پستهای اخیر

احمد شریعت
View all posts
  مهدی شاعرعطار
  View all posts
   حسن پوربزر
   View all posts
    Mahdiabed2
    View all posts
     sadeghm momeni
     View all posts
      نیا رکت
      View all posts
       afshar fathi
       View all posts
        عاطفه سلطانی
        View all posts

         دبیر ستاد تنظیم بازار کشور از تصویب قیمت مرغ به ازای هر کیلو ۱۵ هزار تومان خبر داد و گفت: قیمت شیر خام برای عرضه در بازار ۲۹۰۰ تومان تعیین شده که تا ۷ درصد تلورانس قیمت بر مبنای کیفیت شیر عرضه شده و هزینه‌های مربوطه پیش بینی شده و قیمت حداکثر ۳۱۰۰ تومان و حداقل ۲۷۰۹ تومان خواهد بود.

         به گزارش  رهنمون سرمایه ، در جلسه امروز کارگروه ستاد تنظیم بازار (۴ تیر ۹۹) که در محل وزارت صمت برگزار شد،قیمت جدید مرغ گرم آماده پخت ۱۵ هزار تومان به اضافه ۵ درصد کمتر یا بیشتر به اختیار استانداران تعیین شد.

         محمدرضا کلامی، دبیر ستاد تنظیم بازار کشور در این باره اظهار کرد: در این جلسه از ستاد تنظیم بازار قیمت شیر خام به ازای هرکیلو دو هزار و ۹۰۰ تومان تعیین و اجازه داده شد بنابر شرایط این محصول هفت درصد بالاتر یا پایین‌تر از این نرخ به فروش برسد.

         وی ادمه داد: همچنین متاثر از افزایش قیمت شیرخام، مجوز افزایش قیمت محصولات لبنی مشمول نرخ گذاری از متوسط ۲۲ درصد تا سقف ۲۸ درصد صادر شد.

         کلامی افزود: در این جلسه ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ به ازای هر کیلو ۱۵ هزار تومان مصوب شد و به ستاد‌های تنظیم بازار استان‌ها این مجوز داده شد که این محصول را تا پنج درصد بیشتر و یا کمتر از این نرخ قیمت گذاری کنند.

         دبیر ستاد تنظیم بازار تاکید کرد: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار تاکید شد که نرخ تمام اجناس بر روی آن درج شود و نهاد‌های نظارتی بر اینکه افزایش قیمت‌ها بیش از نرخ مصوب نباشد نظارت مستمر داشته باشند ضمن اینکه از مردم می‌خواهیم هر گونه افزایش قیمت نا متعارف را به سازمان حمایت اطلاع رسانی کنند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

         منبع خبر : خبرگزاری صدا و سیما